NOVINKY

Podzimní menu

Přijďte ochutnat zcela nové menu. Šéfkuchař Lukáš Pocnar si pro Vás připravil Bucatini „puttanesca“ s ančovičkami, rajčaty a kapary nebo Konfitovaného králíka s česnekovým pyré, špenátem a pečenými rajčat. Těšíme se na Vás!

Festival gastronomie Restu week

Přijďte vyzkoušet speciality našeho šéfkuchaře Lukáše Pocnara! Ochutnejte dva vybrané chody z aktuálního menu a užijte si festival organizovaný gastronomickým portálem RESTU od 17. do 23. srpna 2015. Navíc každý účastník může získat 400 Kč kredit na cestu k nám. Tak neváhejte a vyzkoušejte italskou klasiku Mezze Rigatoni Amatriciana!

Letní lanýžový festival

Pro všechny milovníky lanýžů jsme připravili červencový lanýžový festival ve čtyřech bistrech La Bottega. Přijďte si vychutnat neotřelé letní lanýže a vyberte si z nabízených menu. Zažijete večer plný lahodných chutí a silného prožitku. Přijďte si vychutnat letní lanýže!

La Bottega di Finestra hrdým partnerem projektu Obědy pro děti

Projekt pomáhá českým dětem v situaci, kdy jim rodiče nemohou zaplatit obědy ve školní jídelně. A protože chceme, aby si mohly dobré a teplé jídlo vychutnat všechny děti, připravili jsme speciální papírové tašky s logem projektu Obědy pro děti. Zakoupením tašky podpoříte teplé obědy pro děti. Děkujeme!

Nové letní menu

Máme pro Vás zcela nové menu. Přijďte ochutnat třeba Ravioli plněné kandovanou citrusovou kůrou s vongolemi a cuketou nebo Kachní prso s lyonskými bramborami a česnekovým demiglace. Těšíme se na Vás!

Salsiccia workshop ve škole vaření Riccarda Lucqueho

Léto a s ním spojené grilování jsou v plném proudu. Přijďte na kurz salsiccií, který jsme pro vás připravili v naší škole vaření Laboratorio. Již v sobotu 6. června 2015 od 15 hodin. Tak neváhejte a načerpejte tipy a triky na domácí grilování.

Speciální sardinský večer

Přijďte si ve středu 20. května užít sardinský večer do našeho sesterského bistra La Bottega Tusarova a vyhrajte letenky pro dvě osoby na Sardinii!

Nové Menu

Máme pro Vás zcela nové menu. Přijďte ochutnat třeba Pomalu pečené baby kuřátko s citrónovou bramborovou kaší. Těšíme se na Vás!

RICCARDO VAŘÍ U RICCARDA!

Držitel prestižní Michelinské hvězdy Riccardo Agostini bude ve středu 25. března připravovat speciální menu v našem bistru. Zarezervujte si místo co nejdříve!