NOVINKY

Vysvědčení je za dveřmi a my odměňujeme malé školáky dezertem donutello

Dneska nastal poslední den školní roku a zítra si do škol přijdou žáci a studenti pouze pro vysvědčení. Než se rozutečou směr prázdniny, letní dobrodružství a nové zážitky, připravili jsme pro ně ve všech bistrech La Bottega a bistru restaurace Aromi překvapení.

Máme nové menu!

Jaro pomalu a jistě přichází, ale my se ještě na chvíli zdržíme v zimě a hrdě vám předstauvujeme nové menu šéfkuchaře Lukáše Pocnara.

Představujeme Mlsnou kávu

Spojujeme dvě vášně do jedné neodolatelné nabídky. Pro všechny, kteří si užívají vůni čerstvého espressa a chuť sladkých italských dezertů přinášíme nově Mlsnou kávu neboli Caffè Goloso.

Pikantní a sladký Valentýn

Valentýn bude tento rok sladce pikantní. Proč? Jako speciální valentýnský dezert vás čeká Pikantní čokoládové srdce, jedinečný dezert od našeho italského šéfcukráře, Daniele Combi a jeho týmu. Sladkost a pikantnost v jednom, přesně taková kombinace, jakou má láska být.

Poslední den roku 2016 s degustačním menu

Oslavte Silvestr tento rok v La Bottega Di Finestra s vybranými pokrmy italské kuchyně.

Vánoční menu v La Bottega Di Finestra

Letošní vánoční menu šéfkuchaře Lukáše Pocnara obsahuje čtyři chody a je korunováno sezónním dezertem. Přijďte si vychutnat sváteční večer s dobrým jídlem a výtečnými víny.