LETNÍ ITÁLIE NA TALÍŘI

Říká se, že všechny cesty vedou do La Botteg, tam je naše prosluněná Itálie v samém srdci Prahy. Jen kousek od Staroměstského náměstí můžete utéct nejen v myšlenkách do Itálie a vychutnat si vynikající kuchyni La Bottega di Finestra. Jen ty nejkvalitnější italské suroviny daly za vznik novému menu, které si budete moci po celé léto užívat.

Z polévek vám nabídneme skutečně silný hovězí vývar a ricottové gnocchi či polévku z fazolí cannelini se srdcovkami a petrželovým olejem.

Zaskočte si k nám lehký a výtečný oběd, dejte si risotto cacio e pepe se zauzenými kalamáry či bramborové gnocchi s trhaným telecím masem a nakládané cibulky.

Co by to bylo za Itálii bez domácích těstovin? Do všech našich La Botteg vyrábíme čerstvé těstoviny. Ochutnejte ravioli plněné hřiby a pecorinem s pyré z pečeného česneku a šalotkovou omáčkou nebo rigatoni s omáčkou z čerstvých rajčat, bazalkou a sýrem stracciatella.

Sázkou na jistotu je rolované králičí stehno s ledvinkami, pancettou, nasládle zemitým tuřínem a špenátovým pyré. To je tip od šéfkuchaře Lukáše Pocnara.

Mezi hlavní chody k nám připlul i skotský losos s hráškovo-zázvorovým pyré a tomatovým concassé. A poslední novinkou, kterou vám dnes uděláme chutě bude vymazlený hovězí burger s lanýžovou majonézou, portobello, pak choi, zauzenou scamorzou a Coleslaw salátem.

A při vaší návštěvě si nezapomeňte přibalit i kousek Itálie s sebou domů. V zadní části obchodu nechybí pečlivě vybrané italské produkty, denně čerstvé ryby a mořské plody, stařené maso, křupavé pečivo, vyzrále sýry a ty nejsladší deserty.

Ať už vyrazíte na pracovní oběd, schůzku s přáteli, rande či kávu, tak La Bottega di Finestra vás uvítá tím nejlepším, co Itálie nabízí. Rezervujte si své místo online, na emailu lafinestra@labottega.cz nebo nám zavolejte na +420 222 233 094.