Partneři

Kenwood

www.kenwoodworld.com

Kenwood – britský výrobce pomocníků do kuchyně s více než 60-ti letou historií. Kuchyňské roboty Kenwood jsou oblíbené nejen v domácnostech, ale i u profesionálů.

DeLonghi

www.delonghi.com

Značka De´Longhi je světovým vyslancem italské schopnosti spojovat technologii, styl, kvalitu a inovaci a současně podporovat jedinečný a udržitelný životní styl. 

Breezy

www.breezy.cz

V Breezy vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží. Proto vytváříme weby a aplikace, které vám budou sloužit a osvobodí vás od rutinní práce.

Premium Club
www.premiumrbclub.cz

Ušetřete zde 10 % s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!
Film United


www.filmunited.cz

Film United se věnuje produkci širokého spektra kvalitních audiovizuálních projektů pro současný trh a spolu se stejně smýšlejícími mezinárodními i domácími partnery přináší skvělé příběhy na plátna kin i na obrazovky.

Armada films


www.armadafilms.cz

Armada Films je produkční společnost zabývající se především výrobou reklamních spotů a videoklipů.

Topelex

www.likvor.cz

Laboratoř pro likvorologii, neuroimunologii, patologii a speciální diagnostiku, Topelex s.r.o,představuje v ČR ojedinělé multidisciplinární pracoviště zaměřené na laboratorní diagnostiku zejména mozkomíšního moku-likvoru, ale i dalších extravaskulárních tekutin a krve v oborech klinické biochemie, imunologie, mikrobiologie, patologie a cytologie.

www.railclinic.eu

Největší mobilní servis nákladních železničních vagonů ve střední a východní Evropě.

www.zenova.cz

Česká společnost s dvacetiletou tradicí v oblasti facility managementu. Svým klientům poskytují komplexní služby zahrnující správu a údržbu nemovitostí, energetický management, technické a administrativní služby, úklid a 24hodinový helpdesk.

www.dawson.cz

Dawson je kreativní dům, který klientům poskytuje osobitou práci a plnohodnotnou produkční podporu spojující umělce napříč různými audiovizuálními obory. 

www.ksd.cz

KŠD LEGAL je jednou z tradičních advokátních kanceláří dlouhodobě úspěšně působících na trhu České republiky a prostřednictvím vlastní pobočky, která sídlí v Bratislavě, také Slovenska. 

www.noi-italia.cz

Prvotřídní italské suroviny. Noi Italia se zaměřuje na to nejlepší, co Itálie nabízí. V nabídce naleznete sýry, šunky, salámy, masa, vína, těstoviny, rýži, sladkosti, mouky, cukrářské produkty, oleje a octy.


www.gynkrup.cz

Gyn Krup, s. r. o., je nestátní zdravotnické zařízení založené v roce 2007, poskytující léčebnou komplexní gynekologicko-porodnickou péči s důrazem kladeným na vysoký komfort ošetření v příjemném a diskrétním prostředí.

www.manghi.cz

Realitní developer zaměřený především na luxusní rezidenční a hotelevé projekty. Specializují se rovněž na vysoce kvalitní rekonstrukce maloobchodních prostor.