Partneři

www.kenwoodworld.com

Kenwood – britský výrobce pomocníků do kuchyně s více než 60-ti letou historií. Kuchyňské roboty Kenwood jsou oblíbené nejen v domácnostech, ale i u profesionálů.

www.delonghi.com

Značka De´Longhi je světovým vyslancem italské schopnosti spojovat technologii, styl, kvalitu a inovaci a současně podporovat jedinečný a udržitelný životní styl. Společnost De´Longhi již celé roky vytváří inovativní kategorie produktů a nové produkty, které se ve své době stávají měřítkem. Navštivte svět pravého italského espressa a mnohem více…

www.privileges-services.com

Společnost Privileges Services Vám přináší nadstandardní kvalitu předprodejních a poprodejních služeb při pořízení luxusních vozů a komplexních služeb s tím spojených. Vysoce profesionální a individuální přístup.


www.premiumrbclub.cz

Ušetřete zde 10 % s vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank!

www.breezy.cz

V Breezy vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží. Proto vytváříme weby a aplikace, které vám budou sloužit a osvobodí vás od rutinní práce.


www.armadafilms.cz

Armada Films je produkční společnost zabývající se především výrobou reklamních spotů a videoklipů.


www.filmunited.cz

Film United se věnuje produkci širokého spektra kvalitních audiovizuálních projektů pro současný trh a spolu se stejně smýšlejícími mezinárodními i domácími partnery přináší skvělé příběhy na plátna kin i na obrazovky.

www.likvor.cz

Laboratoř pro likvorologii, neuroimunologii, patologii a speciální diagnostiku, Topelex s.r.o,představuje v ČR ojedinělé multidisciplinární pracoviště zaměřené na laboratorní diagnostiku zejména mozkomíšního moku-likvoru, ale i dalších extravaskulárních tekutin a krve v oborech klinické biochemie, imunologie, mikrobiologie, patologie a cytologie.

www.butlers.cz

Společnost Butlers se obrací k lidem, kteří si s radostí a fantazií vylepšují svůj domov. Nabízí nadčasový nábytek, stylové dekorace a doplňky nebo originální nápady na dárky. Produkty se vyznačují prvotřídní kvalitou a neotřelým designem, který si zamilujete.