Romantika na talíři aneb Valentýn v La Bottega di Finestra

Láska prochází žaludkem, říká se. A my musíme jedině souhlasit. Ve dvou totiž chutná lépe a láska k dobrému jídlu spojuje. Přijďte se o tom přesvědčit a ochutnat naše speciální valentýnské menu.

Speciální menu si pro vás připravily všechny naše La Bottegy i restaurace Aromi a La Finestra. Jen v jeden den tak budete moci společně ohromit svoje chuťové pohárky speciálními pokrmy mezi než patří třeba křepelka s foie gras nádivkou, pyré z pečeného topinamburu, sladký květák a Barolo omáčka nebo citronové risotto s emulzí z uzeného kopru, kaviárem a smaženou ústřicí.

Co by to bylo za romantiku (a život) bez čokolády? Naše sladká tečka je tak její neskrytou oslavou. Pod romantickým názvem Eros se skrývá čokoládovo-malinový dortík, který k příležitosti Valentýna připravil náš šéfcukrář La Collezione, Daniele Combi. Obsahuje malinový čokoládový mousse s jednodruhovou čokoládou Valrhona Manjari 64% z Madagaskaru, náplň z malin marinovaných v pomerančovém likéru Gran Marnier, jemný krém s bílou čokoládou Valrhona Opalys 33% a vanilkou z Madagaskaru. Dále také piškot s madlemi z Provance, mléčnou čokoládou Valrhona Jivara 40% a malinovou polevou z čokolády Valrhona Jivara a Manjari. Celý dezert je posazený na čokoládovo mandlové destičce z lineckého těsta.

Pokud vám již nezbyde tolik místa nebo budete chtít někoho potěšit drobným dárkem, doporučujeme čokoládové pralinky Piccante z naší dílny. Kromě ganache z karibské čokolády Valrhna Caraibe 66% překvapí pikantní kombinací chilli a malinové omáčky. Dezert Eros i pralinky budou dostupné od 10. do 18. února 2018.

K pralince připojte malý vzkaz na naši láskyplnou valentýnku, kterou si můžete vyzvednout ve všech našich La Bottegách a doznat se k tomu, kdo je králem či královnou vašeho srdce.