LA BOTTEGA DI FINESTRA

LA BOTTEGA DI FINESTRA

La Bottega di Finestra je italské bistro a obchod s těmi nejkvalitnějšími delikatesami. Od samotného založení Riccardem Lucquem a Ondřejem Rákosníkem v roce 2012 nabízí svým hostům čerstvé italské pečivo, ty nejčerstvější ryby, mořské plody i stařené maso.

Každý den jsou v bistru přítomni naši delisté a školený personál, aby vám pomohli s výběrem italských sýrů, salámů či vína. V příjemné atmosféře si hosté vychutnají pokrmy šéfkuchaře Lukáše Pocnara a jeho týmu či sladké dezerty od Daniele Combiho s výběrovou kávou Gianni Frasi.

Více o nás

Co je u nás nového?

JARNÍ MENU

S jarem prošlo menu La Bottega di Finestra velkou proměnou a musíme neskromně přiznat, že něj máme neskutečnou radost. Věříme, že si z návštěvy budete odnášet stejné pocity

NOVINKY V MENU

Jsme moc rádi, že vám menu La Bottega di Finesta chutná a baví. Boduje u vás natolik, že jsme jej ani nechtěli radikálně měnit. Ale přece jenom nám v něm chyběly některé chuťové kombinace, a tak si pro vás šéfkuchař Lukáš Pocnar připravil tři vyladěné zimní chody.

MENU

S každým novým ročním obdobím na Vás čeká nové sezónní menu. Váš gurmánský zážitek nastartujeme vyladěnými předkrmy, v nabídce dále najdete polévky, těstoviny nebo několik druhů hlavních jídel, které pro vás sestavil šéfkuchař Lukáš Pocnar. Každé menu obsahuje sezónní suroviny, které jsou pro danné období typické.

LIDÉ A PRODUKTY

Majitel Riccardo Lucque se zaměřuje především na dovoz typických italských produktů, které ještě nejsou zavedeny na tuzemský trh a na bio produkty od menších italských dodavatelů. Čerstvé těstoviny jsou domácí výroby a pochozí z našeho obchodu La Bottega Tusarova, všechny suché těstoviny jsou od Benedetta Cavalieriho, který vlastní továrnu na výrobu tradičních italských těstovin. Pravý italský chleba pečeme pro všechny naše provozy. Sýry a olivové oleje jsou z dílny Vittoria Beltramiho. Kávu nám dodává Italský mistr kávy Gianni Frasi.