služby

ITALSKÝ CATERING
 

Pokud jste si oblíbili speciality restaurací Aromi a La Finestra, máte nyní jedinečnou možnost využít naší cateringové nabídky a vychutnat si své oblíbené pokrmy v klidu domova, v kanceláři nebo i na nějakém netradičním místě.

Zaměřujeme se převážně na italskou gastronomii. Při přípravě pokrmů hledíme na výběr a čerstvost surovin od našich přímých lokálních dodavatelů slunné Itálie. Nabízíme prvotřídní servis propojený s důrazem na dokonalost, kvalitu a pravou italskou pohostinnost. S námi se nebudete nudit a užijete si opravdový italský večírek.

Il Catering
Dárkové koše

Dárkové koše a produkty online

Rádi bychom vám, vaší rodině, přátelům a obchodním partnerům nabídli možnost věnovat jedinečný italský dárek z bister La Bottega. Připravíme pro Vás dárkový koš dle vašeho výběru nebo vám s výběrem pomůžeme. Podívejte se na naši nabídku dárkových košů na stránkách ebottega.lacollezione.cz.

KURZY Vaření V LABORATORIU
 

Využijte nabídky uspořádání kuchařského kurzu až pro 16 osob, který může být zajímavou alternativou narozeninové oslavy, firemního večírku či neformálního setkání s obchodními partnery. Zároveň si můžete vybrat z nabídky kuchařských kurzů připravených na různá témata. Kurzy vaření probíhají v prostorách školy vaření Laboratorio, v Krocínově ulici pod vedením nejlepších šéfkuchařů a lektorů z ČR a zahraničí. Pro více informací prosím kontaktujte manažerku Laboratoria Alžbětu Řehůřkovou na emailu rehurkova@laboratorio.cz.

Škola vaření Laboratorio
Dárkový poukaz

DÁRKOVÉ POUKAZY


V obchodě La Bottega di Finestra vám rádi vystavíme dárkový voucher na nákup či konzumaci v dalších našich bistrech či restauracích ze sítě La Collezione. Prostřednictvím voucheru můžete věnovat vašim blízkým večeři či oběd v jedné z našich restaurací nebo večer plný zážitků s našimi kuchaři a sommeliéry v rámci kuchařských kurzů.

Všechny druhy poukázek zakoupíte přímo v našem bistru nebo on-line na našem e-shopu eBottega.cz, kde můžete zaplatit kartou a poukázku vám doručíme domů poštou.