ITALSKÝ CATERING jako z restaurací Aromi a La Finestra

Pokud jste si oblíbili speciality restaurací Aromi a La Finestra, máte nyní jedinečnou možnost využít naší cateringové nabídky a vychutnat si své oblíbené pokrmy v klidu domova, v kanceláři nebo i na nějakém netradičním místě. Zaměřujeme se převážně na italskou gastronomii. Při přípravě pokrmů hledíme na výběr a čerstvost surovin od našich přímých lokálních dodavatelů slunné Itálie. Nabízíme prvotřídní servis propojený s důrazem na dokonalost, kvalitu a pravou italskou pohostinnost.

S námi se nebudete nudit a užijete si opravdový italský večírek.

COFFEE BREAK


Potřebujete-li připravit v kanceláři coffee break, nabízíme Vám lahodnou kávu Gianni Frasi, jejíž nezapomenutelnou chuť si můžete vychutnat pouze v našich restauracích anebo prostřednictvím našich cateringových služeb. Váš coffee break doplníme o čerstvé croissanty, domácí foccaciu, crosttatu a další italské speciality.

RAUT A SLAVNOSTNÍ GALAVEČEŘE


Pokud máte zájem o RAUT, objednejte si ho právě u nás. Jedině od nás dostanete servírovaná jídla z tradiční pánve Padellone, ochutnáte pravou domácí salsicciu, italské uzeniny a šunky od našeho přímého dodavatele Domenica Celliho. Čerstvé ryby a italské steaky Fiorentina. Před hosty vám připravíme nezapomenutelné risotto nebo pastu. A na závěr budete moci ochutnat široký sortiment tradičních italských dezertů.

SLAVNOSTNÍ COCKTAIL


Pokud byste chtěli Vaše hosty překvapit slavnostním cocktailem, nechte si od nás připravit studené, teplé či sladké kanapky, doplněné o servis skvělých cocktailů nebo degustaci vína.

DÁRKOVÉ KOŠE

Rádi bychom vám, Vaší rodině, přátelům a obchodním partnerům nabídli možnost věnovat jedinečný italský dárek z bistra La Bottega Di Finestra. Připravíme pro Vás dárkový koš dle Vašeho výběru nebo Vám s výběrem pomůžeme. Podívejte se na naši nabídku dárkových košů na stránkách www.dobrotyvkosi.cz.

Dárkové koše si můžete objednat na telefonu 222 233 094 nebo na e-mailu lafinestra@labottega.cz, či jednoduše navštivte náš obchod s bistrem La Bottega Di Finestra.

KUCHAŘ DOMŮ


Rádi vám na míru a dle vašich představ uspořádáme večeři či jiné pohoštění přímo u vás doma. Sestavíme menu, nakoupíme suroviny, přichystáme slavnostní tabuli a spolu s šéfkuchařem uvaříme to, co u nás máte nejraději. Svěřte se do rukou našich šéfkuchařů a zažijte pravou Itálii v pohodlí vašeho domova.

Pokud máte zájem o tuto službu, prosím kontaktute našeho operačního ředitele Davida Beránka na čísle 608 701 824 či piště na beranek@ilcatering.cz

KUCHAŘSKÉ KURZY

Využijte nabídky uspořádání kuchařského kurzu až pro 16 osob, který může být zajímavou alternativou narozeninové oslavy, firemního večírku či neformálního setkání s obchodními partnery. Zároveň si můžete vybrat z nabídky kuchařských kurzůpřipravených na různá témata. Kurzy vaření probíhají v prostorách nového ateliéru Laboratorio, Scuola di cucina v Krocínově ulici pod vedením nejlepších kuchařů restaurací Aromi a La Finestra.

Pro více informací prosím kontaktujte manažerku Laboratoria Janu Slabou na emailu slaba@lacollezione.cz

DÁRKOVÉ POUKAZY

V obchodě La Bottega di Finestra Vám rádi vystavíme dárkový voucher na nákup či konzumaci v dalších našich bistrech či restauracích. Prostřednictvím voucheru můžete věnovat Vašim blízkým večeři či oběd v jedné z našich restaurací nebo večer plný zážitků s našimi kuchaři a sommeliéry v rámci kuchařských kurzů a vinných degustací.

Naši nabídku aktuálních kurzů naleznete na stránkách kuchařské školy Riccarda Lucqueho "Laboratorio, Scuola di cucina" na www.laboratorio.cz.

Všechny druhy poukázek zakoupíte přímo v našem bistru nebo on-line na našem e-shopu Dobroty v koši; kde můžete zaplatit kartou a poukázku Vám doručíme domů poštou.

V případě dotazů prosím kontaktujte manažera Di Finestry Robina Kaplana na emailu kaplan@labottega.cz, či na telefonu 222 233 094.