NOVINKY

Mečounové hody

Přijďte ochutnat naše speciální mečounové menu připravené šéfkuchařem Radimem Gerlichem. Začínáme dnes večer!

Grilování a pikniky

Ulehčete si grilování díky našemu připravenému balíčku s masem na gril, ke kterému Vám půjčíme i originální piknikový koš.

Naše nové menu

Připravili jsme pro Vás zcela nové menu. Přijďte ochutnat naše Tagliolini se srdcovkami, liškami a pancettou!

Nové menu

U příležitosti blížícího se léta jsme pro Vás připravili zcela nové menu. Více o naší nabídce najdete v sekci Bistro na našich stránkách. Přijďte ochutnat!

Začal Festival středomořských chutí a vůní

Již dnes začal Festival Středomořských chutí a vůní na Náměstí Republiky. Můžete se těšit na nejčerstvější mozzarelu, prosciutto, italské těstoviny a širokou nabídku italských vín.

Italská zmrzlina

Od tohoto měsíce nabízíme italskou zmrzlinu od společnosti Cream & Dream. Přijďte ochutnat různé příchutě z naší široké nabídky.

Grilovací balíček

Připravili jsme pro Vás speciální grilovací balíček s mixem masa pro 2- 3 osoby. Obsahuje jeden T-bone hovězí steak, telecí kotletu, dvě domácí vepřové salsiccias La Bottega a míchanou zeleninu s kořením.

Kanapkové menu

Připravili jsme pro Vás speciální sezónní cateringovou nabídku našich kanapek. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv přáním. Zároveň můžete využít služby našeho personálu, případně i šéfkuchaře.

Ochutnávka pochoutek z jižní Itálie

V sobotu 3. března 2012 od 11:00 do 18:00 hod. se bude konat ochutnávka pochoutek z jižní Itálie. Přímo v prodejně budeme navíc vyrábět Salsiccii. Přijďte ochutnat tradiční pastu se salsiccií „Orecchietete con Salsiciccia e Friarelli“, nakládaná sušená rajčata, grilované artyčoky, nakládané houby Castagnoli a Cartocelli, lilek, Paté di Lardo, Friarelli a Salsicciu.