NOVINKY

Červencové menu

Máme pro Vás zcela nové menu. Přijďte ochutnat třeba Králičí roládku s lanýžovou kaší a soté z mangoldu. Těšíme se na Vás!

Riccardo získal cenu

Accademia Italiana della Cucina ocenila italskou gastronomii v České republice a Riccardo Lucque spolu s panem Matteo De Carli obdrželi uznání od generálního tajemníka Paola Petroniho.

Květnové menu

Máme pro Vás zcela nové menu. Přijďte ochutnat třeba Burger z krůtího masa a cuket se soté z čerstvého zeleného chřestu a omáčkou Labneh. Těšíme se na Vás!

Přijďte ochutnat speciality šéfkuchaře Stefana Ciottiho

Další držitel michelinské hvězdy Stefano Ciotti hostem školy vaření! Přijďte zjistit, jak chutnají pokrmy z rukou mistra. Těšíme se na Vás ve dnech 15. a 16. dubna 2014.

Čas lanýžů Bianchetto

Právě začala sezóna lanýžů Bianchetto. Přijďte ochutnat tuto gurmánskou lahůdku s risottem či pastou. Těšíme se na Vás!

Březnové menu

Připravili jsme pro Vás zcela nové sezónní menu. Přijďte ochutnat třeba Makrelu se salsou ze žluté řepy a pomerančů. Těšíme se na Vás!

Italský Einstein přijíždí do Prahy!

Zveme vás na další setkání s opravdovým mistrem svého řemesla. Ochutnejte dílo mistra ve výrobě sýrů – Vittoria Beltramiho ve středu 19. února od 15 hodin.

O svátcích otevřeno!

Chtěli bychom Vás informovat, že náš obchod je otevřen jak během vánočních svátků, tak rovněž na Silvestra a na Nový rok.

Potřebujete inspiraci? U nás pořídíte dárky pro celou rodinu

Chcete překvapit osobitým dárkem, který potěší každého? Objednejte si dárkový koš s těmi nejlepšími italskými delikatesami od Riccarda Lucqueho na našich stránkách Dobroty v koši.