NOVINKY

Nové Menu

Máme pro Vás zcela nové menu. Přijďte ochutnat třeba Pomalu pečené baby kuřátko s citrónovou bramborovou kaší. Těšíme se na Vás!

RICCARDO VAŘÍ U RICCARDA!

Držitel prestižní Michelinské hvězdy Riccardo Agostini bude ve středu 25. března připravovat speciální menu v našem bistru. Zarezervujte si místo co nejdříve!

Představení regionu Piemonte ochutnávkou jeho produktů

Přijďte na ochutnávku produktů regionu Piemonte v úterý 24.2. a ve středu 25.2. Ochutnejte sýry, sausages a čokoládové produkty tohoto regionu.

Nové menu

Máme pro Vás zcela nové menu. Přijďte ochutnat třeba Skotského lososa zabaleného v kapustě s bramborovo-česnekovým pyré . Těšíme se na Vás!

Změna otevírací doby v neděli 11. 1. 2015

Chtěli bychom Vás informovat, že v neděli 11. ledna 2015 budeme mít otevřeno pouze do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

DARUJTE SPECIÁLNÍ DÁREK – KOUSEK ITÁLIE!

Ať už jsou důvodem blížící se Vánoce, poděkování obchodním partnerům či jen chuť někoho obdarovat, je správný čas zajistit originální dárek a dárkový koš od potěší opravdu každého.

Degustační večeře v Bistrotece!

Rádi bychom Vás jménem šéfkuchaře Riccarda Lucqueho pozvali na speciální degustační večeři na téma regionální kuchyně: Le Marche v našem sesterském bistru La Bottega Bistroteka.

Otevíráme nové bistro snídaní zdarma

Oslavte s námi otevření nového bistra Bistroteka snídaní zdarma. Již tento víkend si můžete vychutnat vajíčka, croissanty a prosecco, tak neváhejte!

Mimmo na prázdninách

Od 15. do 28. 8. nebude k dispozici čerstvý chleba, neboť náš pekař je na dovolené. Omlouváme za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.