NOVINKY

Tip na originální dárek: Dárkové koše

Potěšte a překvapte své blízké, přátele a obchodní partnery osobitým dárkem - dárkovým košem s těmi nejlepšími italskými delikatesami.

Snídaně ze "superpotravin"

Přijďte ochutnat snídani ze superpotravin, jakými jsou například chia semínka, tapika nebo goi. Všechny produkty jsou rovněž v BIO kvalitě a snídaně jsou slazeny pouze stévií, proto neobsahují žádný rafinovaný cukr. Jsou vhodné pro různé druhy diet!

Podzimní menu

Přijďte ochutnat zcela nové menu. Šéfkuchař Lukáš Pocnar si pro Vás připravil Bucatini „puttanesca“ s ančovičkami, rajčaty a kapary nebo Konfitovaného králíka s česnekovým pyré, špenátem a pečenými rajčat. Těšíme se na Vás!

Festival gastronomie Restu week

Přijďte vyzkoušet speciality našeho šéfkuchaře Lukáše Pocnara! Ochutnejte dva vybrané chody z aktuálního menu a užijte si festival organizovaný gastronomickým portálem RESTU od 17. do 23. srpna 2015. Navíc každý účastník může získat 400 Kč kredit na cestu k nám. Tak neváhejte a vyzkoušejte italskou klasiku Mezze Rigatoni Amatriciana!

Letní lanýžový festival

Pro všechny milovníky lanýžů jsme připravili červencový lanýžový festival ve čtyřech bistrech La Bottega. Přijďte si vychutnat neotřelé letní lanýže a vyberte si z nabízených menu. Zažijete večer plný lahodných chutí a silného prožitku. Přijďte si vychutnat letní lanýže!

La Bottega di Finestra hrdým partnerem projektu Obědy pro děti

Projekt pomáhá českým dětem v situaci, kdy jim rodiče nemohou zaplatit obědy ve školní jídelně. A protože chceme, aby si mohly dobré a teplé jídlo vychutnat všechny děti, připravili jsme speciální papírové tašky s logem projektu Obědy pro děti. Zakoupením tašky podpoříte teplé obědy pro děti. Děkujeme!

Nové letní menu

Máme pro Vás zcela nové menu. Přijďte ochutnat třeba Ravioli plněné kandovanou citrusovou kůrou s vongolemi a cuketou nebo Kachní prso s lyonskými bramborami a česnekovým demiglace. Těšíme se na Vás!

Salsiccia workshop ve škole vaření Riccarda Lucqueho

Léto a s ním spojené grilování jsou v plném proudu. Přijďte na kurz salsiccií, který jsme pro vás připravili v naší škole vaření Laboratorio. Již v sobotu 6. června 2015 od 15 hodin. Tak neváhejte a načerpejte tipy a triky na domácí grilování.

Speciální sardinský večer

Přijďte si ve středu 20. května užít sardinský večer do našeho sesterského bistra La Bottega Tusarova a vyhrajte letenky pro dvě osoby na Sardinii!