NOVINKY

Poslední den roku 2016 s degustačním menu

Oslavte Silvestr tento rok v La Bottega Di Finestra s vybranými pokrmy italské kuchyně.

Vánoční menu v La Bottega Di Finestra

Letošní vánoční menu šéfkuchaře Lukáše Pocnara obsahuje čtyři chody a je korunováno sezónním dezertem. Přijďte si vychutnat sváteční večer s dobrým jídlem a výtečnými víny.

Black Friday v La Bottega Di Finestra

Black Friday, černý pátek nebo Venerdì nero? Je jedno, jak letos 25. listopadu budete říkat vy, ale jedno je jisté - je to jediný den v roce, kdy máte možnost zakoupit dárkové vouchery do všech restaurací skupiny La Collezione se slevou až 20 %.

Přidej se k nám

Sháníme lidi, kteří milují dobré jídlo, nadšence, kteří nepolevují ze standardů, týmové hráče, kteří se za nás budou rvát. Zkrátka, hledáme srdcaře!

DIM SUM POP UP

Pořádáme DIM SUM POP UP nejen pro všechny milovníky asijské kuchyně! Přijďte ochutnat tuto čínskou specialitu od úterý 15. do soboty 19. března, vždy od 17 hodin. Knedlíčky bude připravovat samotný Ladislav Dvořák! Těšíme se na Vás!

Valentýnské speciality

Ve dnech 13. až 15. února 2016 na víkend všech zamilovaných přijďte ochutnat valentýnské speciality šéfkuchaře Lukáše Pocnara. Zarezervujte si stůl co nejdříve na telefonu 222 233 094 nebo na e-mailu lafinestra@labottega.cz! Těšíme se na Vás.

Silvestrovské menu

Už jste někdy slyšeli o cappuccinu z mořských ježků? Kdy jindy a kde jinde ho ochutnat, než na Silvestra v La Bottega di Finestra. Osmichodové menu s mořským ďasem a hovězí svíčkovou si užijete za 2.790 Kč. Rezervujte si místo na čísle 222 233 094.

Vánoce a Silvestr 2015

Náš šéfkuchař Lukáš Pocnar si pro Vás připravil několik vánočních specialit a Silvestrovské menu. Podívejte se, na jaké sváteční lahůdky se budete moci těšit a přijďte s námi oslavit Silvestra!

Černá buvolí mozzarella

Do našich obchodů La Bottega přišla žhavá novinka. La Nera di Bufala neboli černá buvolí mozzarella, která je mnohem lépe stravitelná než klasická bílá mozzarella. Navíc ji v Čechách nikde jinde než u nás neochutnáte!